WEB TASARIM

WEB TASARIMI

Web Sitesi Tasarımındaki Bilmeniz Gerekenler

Eğer bir web sitesi yaptırmak veya yapmak istiyorsanız yazıyı okuyun. Kararınızı verin.

1 Hazır Web Sitesi Olayı

Olaya bir inşaat olarak bakın. Size bir daire lazım. "İnşaat ruhsatı alınmış, arsa iyi, malzemeler hepsi hazır. Fakat daire yapılmamış siz kolayca yaparsınız diyorlar. Hatta gösteriyorlar böyle elektrik çekersiniz böyle sıva yaparsınız, kalıp şöyle çakılır vs." Siz inşaatçı değilseniz yapamazsınız diyelim ki biraz inşaat bilginiz var ama inşaat işi bir ekip işi tek başına yapılacak bir iş değil.
Web sitesi tasarımı da böyle. Konunun uzmanı olmayan birisi yaptığında çok eksikleri olur.

2
Bedava Web Sitesi.

Yine inşaat olarak anlatalım; Şehirden uzak bir site yapılmış. Sitenin içinde arka odada penceresi olmayan bir oda. Tüm eşyalarınız sığar. Yolu da var. Dedikleri doğru ama bir işe yaramaz. İhtiyacınız olan yer var ama işinize yaramaz. Sadece zamanınızı boşa harcamış olursunuz.

3
Her Firmaya Uyan Web Sitesi

Bu da bir elbise örneği ile açıklanır; Bir elbise yapılmış nasıl bir elbise ise herkese uyar. Kadına, erkeğe, şişmana, zayıfa, uzun boyluya da kısa boyluya da. Nasıl mı? Beli lastikli herkese giydirilebilir. Elbisenin her rengi deseni var. Doğru. Ama böyle bir elbiseyi sen giyemezsin. Bu elbise ile toplum içine çıkabilirmisin? Çıkamazsın! Demek ki her firmaya uyan hazır bir web sitesi de buna benzer. Dedikleri doğru ama çöp.

Webonbir Ekibi Ne Yapar.

  • Biz web sitemizi anahtar teslimi yaparız, size sadece beğenmek kalır. Siz sadece yazı, resim, fiyat vs. değiştirebilirsiniz
  • Biz sitemizi 7 gün ile 30 gün arasında hazırlıyoruz. Bir saat sonra hazır diyemiyoruz. Başkasının elbisesini size giydirmeye çalışmıyoruz. Biz sizin üzerinize; sizin seçtiğiniz kumaşı “Sizin Tarzınıza Uyacak” şekilde dikiyoruz.
  • Bedava tasarımımız, damainimiz, hostingimiz yok. Ama fiyatlarımızı  web sitemizde yayınlıyoruz. Şeffaf bir yapımız var. Ulaşılabiliyoruz.
  • İletişim sayfamızdan  bize ulaşabilirsiniz.
  • Fiyatlar menüsünden  fiyatlarımızı inceleye bilirsiniz.

Kısaca biz “Web Sitemizi Kendimiz Gibi Yapıyoruz”  Farkımız hizmetimiz, 14 Yıllık tecrübemiz ve şeffaf oluşumuz.